KONST / Litografier / Färglitografi 13162113
nr 1316 2113
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 283/300. Motivet: 67x49cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 mars 2020
kl 18:51:05
25/3 16:17:21
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm